درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت احجار معدن در سال 1377 به شماره ثبت 144694 در تهران ثبت شده و فعالیت خود را از همان سال آغاز نموده است. موضوع اصلی شرکت، اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی می باشد  و طی 20 سال فعالیت، با بهره گیری از دانش فنی و تجربه توانسته است فعالیت خود را گسترش دهد و با اکتشاف و استخراج مواد معدنی و سنگ های تزئینی، زمینه فعالیت خود را توسعه داده است و اکنون بهره بردار چندین معدن در سراسر کشور می باشد.

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت اصلی شرکت، معدنی بوده و از اکتشاف تا فرآوری مواد معدنی و سنگ های تزئینی را در حال اجرا و یا در دست اقدام دارد و اکنون بهره بردار معادن منیزیت، بوکسیت، سنگ های تزئینی مرمر و مرمریت و تولید کننده اکسید منیزیم کلسینه  می باشد.

معادن

شرکت احجار معدن با بیش از 20 سال سابقه اکتشاف و استخراج معدن در ایران دارای چندین سایت فعال در سراسر کشورمان می باشد. از جمله این معادن معدن بوکسیت سرخ چشمه در استان خراسان شمالی، معدن منیزیت شادمان در استان سمنان، معادن مرمر و مرمریت در استان خراسان شمالی می باشند.

کارخانه

شرکت احجار معدن در سال 1398 اقدام به احداث یک واحد صنعتی با زمینه فعالیت تولید پودر های صنعتی و معدنی اکسید منیزیم، کربنات کلسیم، بوکسیت کلسینه، و دولومیت کلسینه نموده و هم اکنون در حال تولید این محصولات به صورت آزمایشی می باشد. این واحد صنعتی در استان سمنان به عنوان تنها کارخانه تولید اکسید منیزیم شناخته می شود.