سینه کار معدن منیزیت شادمان شرکت احجار معدن

درباره شرکت احجار معدن

تاریخچه شرکت

شرکت احجار معدن در سال 1377 به شماره ثبت 144694 در تهران ثبت شده و فعالیت خود را از همان سال آغاز نموده است. موضوع اصلی شرکت، اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی می باشد  و طی 20 سال فعالیت، با بهره گیری از دانش فنی و تجربه توانسته است فعالیت خود را گسترش دهد و با اکتشاف و استخراج مواد معدنی و سنگ های تزئینی، زمینه فعالیت خود را توسعه داده است و اکنون بهره بردار چندین معدن در سراسر کشور می باشد.

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت اصلی شرکت، معدنی بوده و از اکتشاف تا فرآوری مواد معدنی و سنگ های تزئینی را در حال اجرا و یا در دست اقدام دارد و اکنون بهره بردار معادن منیزیت، بوکسیت، سنگ های تزئینی مرمر و مرمریت و تولید کننده اکسید منیزیم کلسینه  می باشد.

معادن

شرکت احجار معدن با بیش از 20 سال سابقه اکتشاف و استخراج معدن در ایران دارای چندین سایت فعال در سراسر کشورمان می باشد. از جمله این معادن معدن بوکسیت سرخ چشمه در استان خراسان شمالی، معدن منیزیت شادمان در استان سمنان، معادن مرمر و مرمریت در استان خراسان شمالی می باشند.

کارخانه

شرکت احجار معدن در سال 1398 اقدام به احداث یک واحد صنعتی با زمینه فعالیت تولید پودر های صنعتی و معدنی اکسید منیزیم، کربنات کلسیم، بوکسیت کلسینه، و دولومیت کلسینه نمود، تولید این محصولات در انواع بسته بندی کیسه 25 کیلویی (امکان بارگیری با پالت به سفارش مشتری) و جامبو بگ می باشد. همپنین تولید پودر میکرونیزه با انواع مش از 80 تا بالای 1000 نیز به سفارش مشتری امکان پذیر است. این واحد صنعتی در استان سمنان به عنوان تنها کارخانه تولید اکسید منیزیم شناخته می شود. اکسید منیزیم تولید شده در این واحد صنعتی با عیار خالص 94% MgO مناسب جهت تولید منیزیای ذوبی و تولید محصولات نسوز می باشد.

در ادامه چند مطلب مفید را به شما معرفی می نماییم

بررسی آنالیز محصولات شرکت احجار معدن

در صفحه آنالیز محصولات شرکت احجار معدن، توضیح مختصری از تمام محصولات، معادن و آنالیز شیمیایی آن ها درج شده

صفحه محصولات شرکت احجار معدن

در صفحه محصولات شرکت احجار معدن، تمامی مواد معدنی که شرکت احجار معدن تولید و استخراج می نماید درج شده

تولید منیزیت و اکسید منیزیم

در این صفحه مطلبی در مورد تولید منیزیت و اکسید منیزیم، از استخراج و خردایش معدن تا پخت و آسیاب در کارخانه مطالعه می فرمایید

اکسید منیزیم 94 % شرکت احجار معدن